Apie mus

Geofizikiniai tyrimai – nedestrukciniai tyrimai, kurių pagalba galima ištirti po žeme esančius objektus/struktūras. Duomenys gaunami neatliekant tiesioginės intervencijos į tiriamus sluoksnius, nepažeidžiant jų natūralaus išsidėstymo ir minimaliai paveikiant žemės paviršių.

Geobaltic – tai patyrusi, socialiai atsakinga bei aukštus kokybės reikalavimus sau kelianti įmonė. Mūsų prioritetas – draugiškumas aplinkai. Siekdami įgyvendinti numatytus tikslus ir patenkinti klientų poreikius, įdiegėme ir nuolat geriname Kokybės ir Aplinkos apsaugos vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartų reikalavimus. Mūsų veikla yra neatsiejama nuo naujausių technologijų taikymo, todėl įmonė artimai bendradarbiauja su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis. Mūsų darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos mokslų daktarai, doktorantūroje mokslus tęsiantys specialistai, magistrai.
Prisistatymas: Geobaltic

Misija:

Teikti kokybiškas geofizinių tyrimų paslaugas, darbus atlikti profesionaliai ir operatyviai, darant minimalų poveikį aplinkai.

Vertybės: